Našli domov

Bobinka

Bobinka, věk 5-6 let Naočkovaná, vykastrovaná. Hodná a přítulná fenka.

Lady

kříženka jezevčíka, věk 1 rok, kastrovaná, očkovaná Fenečka je zlatá, absolutně nekonfliktní, velice přátelská k dětem

Betynka

19.1.2013 byla v NJ nalezena půlroční fenka Betynka. Protože nebylo v útulku místo a fenka byla v zimě ve venkovním kotci městské policie, vzali jsme ji do dočasného domova. 26.1. Betynka šla na zkoušku do nového domova. 3.2.2013 Betynka zůstáva natrvalo v novém domově a má se opravdu výborně!

Baxík

Hledáme jen ten nejkásnější domov pro štěňátko, které někdo pohodil v igelitce i popelnice. Pejsek dostal jméno Bax, má tři měsíce, je to kříženec pinče nebo krysaříka, v dospělosti bude malého vzrůstu. Je moc hodný, mazlivý, hravý, nevadí mu jiní pejsci.

Rony

Rony je asi půlroční kříženka špice, v bytě čistotná, fixovaná na svého pána, chodí za ním všude, je mazlivá, hravá, vhodná i k dalšímu pejskovi. Je to moc milá a přátelská fenečka, ale jako správný špic je také uštěkaná, takže se hodí spíše do domečku, kde případný štěkot nebude vadit....

Kočička Hajdi

Kočička Hajdi - je dvouletá vykastrovaná kočička, je to velký mazlík, zvyklá na hodné pejsky. Hajdinka je čistotná od kotěte žije v bytě. Spolu s bráškou je někdo vyhodil jako malá koťata na pole. Hajdinka je dominantní kočička, proto by byla vhodná spíše jako kočičí jedináček nebo k pejskovi.

Samice potkana Moty

Samice potkana Moty Věk 10 měsíců, byla týrána, tak trochu kouše.

Sněženka

Tato asi pětiletá fenečka byla odchycena v Novém Jičíně. Je to malá fenka, výška v kohoutku 25 cm. Moc hodná, přítulná, má moc ráda děti.

Benny

Benny je roční pes, zvyklý žít v domě. Narozen 25.9.2012, je to sourozenec Angie. S ostatními psy (feny i pes) se v dočasné péči snese bez problémů, kočky mu nevadí. Na vodítku netahá, chodí moc pěkně. V původní rodině se naučil prvky dogdancingu. Je v dobré kondici, pěkně nasvalený, možná by ho...

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>