Našli domov

Ája

Dne 19.12.2013 odchytila hlídka městské policie v areálu Nemocnice Nový Jičín malou fenku, která zde pobíhala delší dobu bez dozoru. Fenka je barvy pepř a sůl s bílou náprsenkou, v kohoutku 15 cm, čipovaná není. Fenečka byla převezena do útulku, odkud jsme jí převzali do dočasné péče, aby...

Jimi

Jimi je původem z útulku, kde se dost trápil. Byl velice hubený, prokřehlý a navíc měl dlouhou srst v příšerném stavu, byl neustále mokrý a hrozilo, že onemocní. Tak se Jimi dostal před vánoci do dočasné péče. Po zásahu úžasné paní ing. Veřmiřovské z Pet welnes studio z NJ - Žiliny, která ho zcela...

Dan a Daisy

Dvě štěňátka původem od bezdomovců, narozena asi 26.10.2013. Fenečka Daisy a pejsek Dan. V dospělosti budou střední velikosti.

Rasty

Rasty je čtyřměsíční štěňátko, pejsek, asi kříženec kolie. Byl odchycen v Novém Jičíně.

Bonďa - VRÁCEN MAJITELI

Dne 1.10.2013 byl MP Nový Jičín odchycen pes, kříženec špice, mladý. Aby nemusel do útulku, umístili jsme pejska u nás.Měl na sobě obojek a také antiparazitní obojek. Srst má zanedbanou, plnou bodláků, byl dost špinavý, tak se asi pár dní toulal. Je hodný, hravý, kontaktní.  

Britská kočička Lili

Dostali jsme do péče britskou želvovinovou krátkosrstou kočičku. Říkáme ji Lia, Lili nebo Lilianka. Má asi 7-8 měsíců, je moc hodná, přítulná, má ráda děti i pejsky a je čistotná. Lili byla hodně zablešená a měla ušní svrab a byla nastydlá, ale už ji léčíme.

Nelly

Nelly má 4-6 měsíců, je to křženka bígla, hodná, má moc ráda děti, nevadí ji jiní pejsci ani kočky.

Tobi

Tobi má 6 měsíců, je to křženec bígla, hodný, má moc rád děti, nevadí mu jiní pejsci. Jen má prostě povahu bígla, neumí být doma sám, štěká, všechno kouše, potřebuje razantní výchovu a nějaké hranice a především už žádné změny a stálý domov.

Tony

Tony, věk asi 5 let Má rád lidi, mazlení, je moc hodný, ve smečce je dominantnější.

Maxík

Maxík, věk asi 1 rok naočkovaný a odčervený Je moc hodný, ještě se trochu bojí, ale každným dnem je to lepší. Hodně se dožaduje kontaktu s člověkem, je to takové mazlítko, celý den bude u vás přitulený.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>