Našli domov

Aura, Adra a Aron

Dne 15.1.2014 byla na silnici mezi Novým Jičínem a Bernarticemi n. Odrou oddchycena tři štěňata. Někdo je vyhodil u cesty a odjel. Štěňata tam byla asi několik dní, promrzlá, hladová a vystrašená. Mohlo je kdykoli srazit auto. :-( Jsou to nádherná štěňata, věk cca 3-4 měsíce, jsou vyděšená, budou...

Dasty-VRÁCEN MAJITELI

V Novém Jičíně bylo odchyceno tohle 3-4 měsíce staré štěně. Je to pejsek a dostal jméno Dasty. V dospělosti bude středně velký.

Majdalenka

Štěňátko, fenečka, kříženka staforda. Byla nalezena prochladlá přivázaná u útulku 30.12.2013. Byla prochladlá, nastydlá, musela užívat antibiotika. Už má nový domov.

Kuki

Asi půlroční jorkšírek Kuki byl nalezen před Vánoci. Původní majitel se nedohledal, tak 6.1.2014 Kuki odjel do nového domova.

Ricky

Ricky se dostal do útulku a odtud jsme ho vzali k nám, aby nemusel být v zimě ve venkovním kotci. Je to moc hodný psí chlapeček, jsou mu dva měsíce a v dospělosti bude většího (ale ne úplně velkého) vzrůstu. Je opravdu krásný, má zelené očička a všechny končeti i ocásek a čumáček má do bíla.

Foxy

Tuto dvouměsíční fenečku někdo krutě odstavil od její matky a pohodil jí do křoví nedaleko útulku, kde jí naštěstí vyčmuchal jeden útulkový pejsek na procházce, jinak by asi umrzla. Dostala jméno Foxi, je to kříženka staforda a má dva měsíce. Je moc hodná, hravá, přítulná, ale je to velice divoké a...

Teddy

TEDDY DOMOV NAŠEL, BUDE DĚLAT SPOLEČNOST NEMOCNÉMU CHLAPEČKOVI. Jmenuji se Teddy a hledám domov. Jsem zatím malý psí chlapec, mám 8 týdnů. Jsem kříženec retrívra, ale velký jako on asi určitě nebudu. Jsem teď v dočasném domově ve Frýdku-Místku a hledám hodné lidi, kteří by mě chtěli za kamaráda.

Šimonek

Šimonek, pejsek, 4-6 měsíců, bude menšího vzrůstu.

Flek

Flek, pejsek, věk 4-6 měsíců, bude menšího vzrůstu.

Isabela

Kříženka labradora, věk asi 4 měsíce. Byla odchycena v Příboře. Je úžasná, mazlivá, poslušná, umí chodit na vodítku.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>