Valašský šampionát 06/2014

PPNJ se v neděli 29.6.2014 zúčastnilo voříškiády na Valašském šampionátu v Rožnově pod Radhoštěm. Pomáhal nám pejsek Billy,který se stal maskotem dne. Jeho oblíbenost byla tak vysoká, že se stal neplánovaným soutěžícím v psích párech, kde s psí kamarádkou vyhrál 2. místo. Ke konci dne se Billy ještě jednou vystavoval společně s dvěma pejsky zdejšího útulku. Byl to pro nás velmi úspěšný den. Prodaly se charitativní předměty za 2910,- a v kasičce pro pejsky lidé přispěli 240,-. Akce se všem líbila a doufáme, že se uvidíme při dalších aktivitách. Brita je námi zachráněný pejsek a už má domov.

Záznamy: 9 - 9 ze 9
<< 1 | 2

Vořiškiáda 05/2014

V sobotu 24.5.2014 jsme se zúčastnili Královské voříškiády v Sedlnicích. Vzali jsme s sebou Garyho, Lojzíka, Puntíka, Billyho a Viktorku z našeho sdružení a Madlenku a Bertíka z útulku v Kopřivnici a přidalo se k nám i nalezené dvouměsíční štěně, které někdo vyhodil k popelnicím. Ve výstavním kruhu jsme pejsky všem předvedli a porota každého pejska zhodnotila. Vítězem útulkáčů se stal dvanáctiletý kříženec Puntík. 
Na voříškiádě jsme poté všem zájemcům ukazovali opuštěné pejsky, zájemci si je hladili, brali na procházky a pejskům se hlazení a pozornost moc líbili. Lidé pejskům darovali několik pamlsků a dárečků a kupovali si charitativní předměty anebo pejskům házeli korunky do pokladničky.

Shrnutí:

  • do kasičky nám lidé darovali 755Kč
  • prodaly se charitativní předměty za 3545Kč
  • pejsci dostali pamlsky, granule, vitaminy a antiparazitní obojky
  • malé štěně našlo na voříškiádě domov
 
Bertík z útulku odjel do nového domova tři dny po voříškiádě

 

Záznamy: 1 - 8 ze 16
1 | 2 >>

Vořiškiáda 06/2013

8.6.2013 proběhla v Životicích u Nového Jičína Vořiškiáda. Za naše sdružení se zúčastnili celkem čtyři pejsci: Filip, Valda, Bobinka a Barunka. Někteří z nich pocházeli z útulku v Kopřivnici, jiní byli z našich dočasných péčí. V současné době má všech pět vystavovaných pejsků svůj nový domov. Na závěr jsme dostali dárek, krmivo, pamlsky a část z vybraných peněz.

Záznamy: 1 - 8 ze 8