Jarmark říjen 2015

Na dalším jarmarku v Novém Jičíně nám pomáhala fenečka Lejla. Jarmark byl také úspěšný, prodalo se několik předmětů a pejsci dostali štědré dary. Největší štěstí měla ale Lejla, která na jarmarku našla svůj nový domov. :-)

Všem zúčastněným velmi děkujeme.

Říjnový jarmark

Tato fotogalerie je prázdná.

12.7.2014 - Suchdol nad Odrou

V sobotu 12.7. jsme se zúčastnili mezinárodního mistrovství českého klubu německých ovčáků. I když počasí přálo, tak jsme úspěch s nabídkou opuštěných pejsků a prodejem charitativních předmětů moc nesklidili. Za celý den se prodala jedna charitativní propiska, ale pár diváků alespoň přispělo do kasičky pro pejsky, kde bylo celkem 400Kč. Protože na této akci celý den prodávala paní Martina Dočkálková z útulku ve Fulenku, tak výtěžek z tohoto dne a nějaké pamlsky věnujeme pejskům z útulku Fulnek.

11.7.2014 - Nový Jičín

Dne 11.7.2014 jsme se zúčastnili prázdninového jarmarku v Novém Jičíně. Počasí nám nepřálo a téměř celý den velmi pršelo. Ale i přesto se našlo pár lidí, kteří se na nás přišli podívat a podpořit pejsky. Výsledek jarmarku: prodej charitativních předmětů za 1205Kč, kasička pro pejsky 545Kč.

13.6.2014 - Frenštát pod Radhoštěm

Dne 13.6.2014 jsme se zúčastnili Dne města Frenštát pod Radhoštěm, kde naše dvě nové a velmi milé a ochotné dobrovolnice prezentovali naše sdružení a prodávaly charitativní předměty. Prodaly se předměty celkem za 1400Kč a do kasičky pro pejsky nám lidé přispěli 803Kč. Děkujeme. 

6-7.6.2014 - Nový Jičín

Ve dnech 6. a 7. června se konal v Novém Jičíně jarmark, kde jsme prezentovali naší organizaci a prodávali charitativní předměty. Zúčastnil se s námi i pejsek Billy, který byl šikovný, pomáhal nám a všem se moc líbil. Akce byla velmi úspěšná, lidé se začali zajímat o problematiku toulavých zvířat a také o možnost dočasné péče. Také nám darovali spoustu pamlsků pro pejsky a předměty do charitativní aukce.
Výsledek této akce je: prodány charitativní předměty za 5115Kč a do pokladničky lidé pejskům přispěli 2180Kč. Celkový výsledek: 7295Kč.
Mnohokrát děkujeme a těšíme se na další příjemný den s Vámi. :-)