Cestovatelská beseda Petra Božka - Austrálie - v Nové Jičíně

5.5.2014 jsme se zúčastnili cestovatelské besedy Petr a Božka o jeho cestě po Austrálii. Beseda proběhla v Čajovně Archa. Během dvou hodin jsme se dozvěděli jak probíhala tato cesta, viděli jsme spoustu fotografií a map. Součásti této besedy byla i prezentace našeho občanského sdružení Pomoc psům Novojičínsko. Prodali jsme jedno charitativní tričko a podařilo se nám vybrat 646Kč a Petr Božek věnoval svůj honorář ve výši 1000Kč našemu občanskému sdružení. Výtěžek z této besedy byl tedy 1646Kč.

Cestovatelská beseda Petra Božka - Austrálie - ve Vřesině

25.4.2014 jsme se zúčastnili cestovatelské besedy Petra Božka o jeho cestě po Austrálii. Beseda proběhla v kulturní místnosti na Obecním úředě ve Vřesině u Hlučína. Během hodiny a půl jsme se dozvěděli jak probíhala tato cesta, viděli jsme spoustu fotografií a map. Součásti této besedy byla i prezentace našeho občanského sdružení Pomoc psům Novojičínsko. Prodali jsme celkem za 500Kč charitativních triček. Pan Petr Božek věnoval celé vybrané dobrovolné vstupné ve výši 1540Kč našemu občanskému sdružení.

1 | 2 | 3 | 4 >>

Cestovatelská beseda Petra Božka - Austrálie - v Kopřivnici

14.4.2014 jsme se zúčastnili cestovatelské besedy Petra Božka o jeho cestě po Austrálii. Beseda proběhla v [árt té kafé] MANDALA Během dvou hodin jsme se dozvěděli jak probíhala tato cesta, viděli jsme spoustu fotografií a map. Součásti této besedy byla i prezentace našeho občanského sdružení Pomoc psům Novojičínsko. Prodali jsme celkem za 1730Kč charitativních triček a samolepek. Pan Petr Božek věnoval celé vybrané dobrovolné vstupné ve výši 1560Kč našemu občanskému sdružení.